Wysyłka i płatności

KAPAGA – Home & Garden – dekoracje metalowe do domu i ogrodu – dekoracje z metalu, metalowe dekoracje

Dostawa

Warunki Dostawy

Po opłaceniu zamówienia, jeśli towar jest aktualnie dostępny rozpoczynamy proces pakowania, Państwa paczka zamówiona przed godz. 10:00 dn. Roboczego zostanie zwykle dostarczona w ciągu 24 Godz. Jednak zastrzegamy sobie prawo do 3 dni roboczych w celu wysyłki 

Paczki wysyłane są przewoźnikami : 

  • DPD ( Duże paczki jak pergole czy architektura ogrodowa ) 
  • Pocztex ( małe paczki )

Opłata za wysyłke pokrywa koszt zapakowania, nadruku oraz opłat wysyłkowych zależnych od kuriera . 

Bezpieczne Płatności

Bezpieczeństwo transakcji i danych wyznacza kierunek rozwoju Przelewy24. Na każdym etapie prac nad systemem priorytetem jest spełnianie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Dlatego też wszelkie informacje przekazane do Przelewy24 są przechowywane tylko i wyłącznie w bezpiecznym DataCenter. Żadne dane nie są udostępniane na zewnątrz.

Przelewy24 spełniają wymagania standardów PCI DSS, McAffe Secure. Jest to gwarancją, iż powierzyli Państwo realizację swoich transakcji partnerowi godnemu zaufania.

Aby uniemożliwić przechwycenie poufnych danych informacje o danych dostępu do kont bankowych są wprowadzane przez klientów wyłącznie na bezpiecznych stronach banku. System nie przechowuje również danych dotyczących kart płatniczych umożliwiające realizację transakcji bez zgody właściciela karty.

Środki wpłacone na konta Przelewy24 są w możliwie najkrótszym czasie przekazywane na konta docelowe odbiorców. Staramy się tak ustalać reguły wypłat z partnerami, aby pieniądze były zdeponowane na kontach Przelewy24 przez jak najkrótszy czas.

Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS)

Standard bezpieczeństwa danych w branży płatniczej opracowany w oparciu o najlepsze praktyki. Standard PCI/DSS dotyczy dwunastu najważniejszych kwestii od zarządzania bezpieczeństwem, po kodeksy postępowania, procedury, architekturę sieci, tworzenie oprogramowania i inne środki ostrożności. Certyfikat gwarantuje spełnianie przez Przelewy24 standardu Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS) opracowanego wspólnie przez VISA i MasterCard. Standardy te zostały także wprowadzone w życie przez American Express, Discover Card i JCB. Zobacz certyfikat PCI Level1

Thawte – Certyfikat SSL

Certyfikat SSL zapewnia ochronę stron internetowych oraz poufność danych przekazywanych drogą elektroniczną, umożliwia szyfrowanie dowolnej usługi świadczonej przez Internet. Dzięki temu zabezpieczeniu nie ma możliwości przechwycenia danych przekazywanych za pośrednictwem witryny internetowej. Użytkownicy strony mają absolutną pewność, że łączą się bezpiecznie z właściwym serwisem. W systemie Przelewy24 wykorzystywany jest certyfikat bezpieczeństwa SSL EV (Extended Validation) – Thawte Technologies Inc. Certyfikaty Thawte są rozpoznawane jako godne zaufania przez wszystkie przeglądarki internetowe.

McAfee Secure

McAfee to międzynarodowy lider w dziedzinie bezpieczeństwa internetowego. Technologia ta chroni ponad 400 000 witryn. Firma McAfee także świadczy usługi certyfikacyjne PCI – w ramach spełniania wymogów VISA, MasterCard – na rzecz sklepów internetowych w ponad siedemdziesięciu krajach. Produkty McAfee dla użytkowników indywidualnych obejmują światowej klasy rozwiązania dostępne w sprzedaży detalicznej i w trybie online, przeznaczone do ochrony, zabezpieczania i optymalizacji komputerów klientów indywidualnych.

KAPAGA – Home & Garden – dekoracje metalowe do domu i ogrodu – dekoracje z metalu, metalowe dekoracje

Specjalizujemy się w artystycznej obróbce metalu. Posiadamy bogaty asortyment produktów niezbędnych lub uzupełniających wyposażenie wnętrz i ogrodów – w ofercie m.in. kosze na drewno metalowe, kwietniki metalowe do ogrodu, metalowe zwierzęta do ogrodu, paleniska metalowe, pergole metalowe, płotki ogrodowe metalowe, regały metalowe, stojaki metalowe, stoliki metalowe, zwierzęta metalowe.

Twój koszyk
Scroll to Top